Personale

Lone Andersen

Lykke Bendtsen

Mette Bovbjerg

Christian Boserup

Nathja Bruhn

Anne Maria Burr

Emilie Læssø Christensen

Johnny Bremer Nolsøe Christensen

Lisbeth Søgaard Clausen

Josefine Klarnskou Dithmer

Sanne Donatzky

Sabrina Shanice Musu Ekstrøm

Helle Schjøth Essendrop

Jesper Findsen

Trine Fournais

Birgitte Dreyer Frandsen

Henrik Friis

Ina Gammelholm

Laila Grillis

Rie Hagbard

Lars Hastrup

Chris Hav

Ida Marie Hergel

Søren Sander Henriksen

Søren Hjulmand

Helle Holm
Vice principal

Bo Laursen Hosbond

Mia Blicher Jørgensen

Trine Kolmos

Ditte Kristensen

Camilla Gellert Larsen

Louise Cecilie Larsen

Hanne Abild Laursen

Jon Madsen

Maria Mølhave

Annie Thousig Møller

Bjarne Kenneth Nielsen

Carina Forsberg Nielsen

Danny Nørremark

Peter Oldenburg

Lise Olsen

Maria Pedersen

Mette Line Bo Poulsen

Annemarie Rafn
Vice principal

Maxine Rogers

Mette Otte Slott

Tine Stamp

Karin Søjnæs

Anni Sørensen

Pernille Sørensen

Sandra Graabæk Thulstrup

Michala Thygesen

Sofie Vega

Deia Vejby

Benjamin Vinding

Christian Zangenberg

Otto Strange Møller
Principal

Rune Langholm
Headmaster - Primary and lower secondary school

Helle Holm
Vice Principal - primary and lower secondary school (7-9th grade)

Annemarie Rafn
Vice Principal - primary and lower secondary school (0-6th grade)

Troels Wingender
Vice Principal

Betina Axelsen
Head of studies

Louise Westmark
Head of studies

Camilla Backhausen
Blokfløjte

Frederik Damsgaard
El-bas og kontrabas

Regin Fuhlendorf
Guitar

Gabrielle Ribers
Klaver

Lise Wille-Cholewa
Klaver

Peter Møller Pedersen
Klaver

Nicolaj Josvassen
Rytmisk klaver

Søren Nørbo
Rytmisk klaver

Signe Lorentzen
Rytmisk sang

Anna Rosengreen Bruun
Rytmisk sang

Jan Harbeck
Saxofon og klarinet

Thomas Lylloff
Slagtøj

Jesper Thomsen
Slagtøj

Mette Otte Slott
Trompet

Mette Otte Slott
Musik og bevægelse

Camilla Gellert Larsen
Musik og bevægelse

Hanne Laursen
Sammensang 1.-3. klasse

Laila Grillis
Sammensang 1.-3. klasse

Annemarie Rafn
Kor for 4.-6. klasse

Rie Hagbard
Kor for 4.-6. klasse

Christian Boserup
Band og Vokal for 7.-8. klasse

Rie Hagbard
Band og Vokal for 7.-8. klasse

Rie Hagbard
Kor for 9. klasse-3.g

Søren Sander
Sammenspil for 4.-6. klasse

Annemarie Rafn
Sammenspil for 4.-6. klasse

Søren Sander
Sammenspil for 9. klasse-3.g

Michala Thygesen
Musikskoleleder

Mette Angel
Skolesekretær

Rikke Knakkergaard
Skolesekretær

Lene Eskildsen
Forretningsfører

Kirsten Schurmann
Regnskabsfører

Mikhail Ivanov
IT-ansvarlig

Jasmin Buljubasic
IT-medarbejder

Lene Madsen
Kantinemedarbejder

Kim Tommy Rasmussen
Ledende skolebetjent

Stig Groth Møller
Pedelmedhjælper

Nesat Zekirovski
Pedelmedhjælper

Maja Lindemann Sørensen
Skolepsykolog

Line Høegh van Gilse
Skolepsykolog

Walter Terrazos
Rengøringsleder

Mihail Iancu
Serviceassistent

Cristian Modiga
Serviceassistent

Fatou Nissen
Serviceassistent

Marco Martel Ramirez
Serviceassistent

Ken Damgaard Thomsen
Serviceassistent

Hanne Rahbæk Holten
Formand

Jacob Vee Tornbjerg

Karen Reves Dinesen